top of page

Değerlendirmeler ve Geri Bildirim

Bedensel bazı belirtilerle birlikte defalarca kez doktor kontrolüne gittim. En son doktor yönlendirmesiyle psikolojik destek almam gerektiğini öğrendim. Araştırmalarım sonucu İlkay Hanım’a ulaştım. Görüşmelerimizde büyük farkındalıklar ve rahatlama sağlıyorum.Teşekkürler.

M...

2.jpg

Benden ayrılmakta çok zorlanan kızım için oyun terapisi desteği almaya başladık. Git gide daha rahat şekilde ayrılmaya başladığımızı gözlemliyorum. İlkay Hanıma teşekkür ederim.

F...h

2.jpg

İlkay hocamız ile okuldan gelen olumsuz geri dönüşler sebebiyle oyun terapisine başladık. Bir anda öfkeli çıkışları olan çocuğumuz duygularını daha kolay yönetmeye başladı. Ev içerisinde yapabileceklerimizi de İlkay hocam bize iletiyor. Kendisi iyi ki var. İyi ki bizim oyun ablamız.

İ...e

2.jpg

Yaşadığım öfke kontrol sebebi ile İlkay hanım'a başvurdum ilgisi anlayışından ötürü çok memnun kaldım artık öfkemi daha iyi kontrol edebiliyorum. Farkındalığım arttı, teşekkürler ilkay hocam

İlkay hanımdan hayattan keyif alamadığım için destek almaya başladım. Kendisiyle yaptığımız görüşmelerin her seferinde yeni bir farkındalık kazanıyorum. Bu duruma gerçekten çok takılmıştım. Artık eskisi gibi hayatıma devam ettiğimi söyleyebilirim. Benim için bir dönüm noktası oldu. İlkay hanıma teşekkürler.

İlkay Hanıma yaşamış olduğum kaygı problemi için başvurdum. Kendisiyle 5. Seansımızı gerçekleştirdik. Hayatımda büyük değişikliklere sebep oldu. Kaygı için başvurmama rağmen büyük farkındalıklar kazandım. Kendisine teşekkür ederim.

O...r

H...

G...

İlk defa bu kadar ilgili ve anlayışlı bir hocamıza rastladım. Birçok konuda farklı bir bakış açısıyla değerlendirdi. Mesleğini severek yapan değerli hocamıza teşekkür ederim.

U...A...

Yeni iş yeni bir hayat diyerek herşey yeniden başlasın hayat dediğim anda neden olduğunu bilemediğim korkular endişeler yataktan çıkamayacak kadar kendimi yorgun ve çaresiz hissettiğimde tanıştım İlkay hanımla hemen randevu aldım ilk görüşmede tatlı Dili karşılaması konuya hakimiyeti bilgisi ile beni o kadar rahatlattı ki bunu sadece benim yaşamadığını farkettim Yanlis yapma korkusunu hala taşıyorum,ama biliyorum ki İlkay Hocamla çıktığım bu yolda işinin uzmanı bir psikolog ile devam devam ediyorum bir sonraki randevu yu sabırsızlıkla bekliyorum. İiyiki varsin İlkay hocammmm

Her söylenene karşı gelen çocuğum için oyun terapisi desteği alıyoruz. Başlamadan önce hiçbir şeyi kontrol edememeye başlamıştık. İlkay Hanım’ın hem çocuğumuzla olan çalışmaları hem de bize gösterdiği destekle güzel ilerliyoruz.

U...K...

C...r

Adres

Kızılırmak Mahallesi, 1443. Cadde, No:25 1071 Usta Plaza B Blok Daire 120, ÇankayaAnkara

Telefon

0530 600 5373

Email

bottom of page