top of page
IMG_8374_edited_edited.png
IMG_8229.jpg
IMG_8458.heic
0BDDF516-4647-4514-B42D-4BEA4276E6BD.JPG

Beni Yakından Tanıyın

Size Yol Gösterecek Bir Profesyonel

Ben Psikolog İlkay ÖNER, Ankara merkezli psikolog olarak hayatın en karmaşık ve zorlu anlarında yanınızdayım. Danışanlarımın iyilik hallerini korumak ve onlara ihtiyaçlarına uygun kaliteli danışmanlık ve psikoloji hizmetleri sunmak benim için çok önemli.

2020 yılından itibaren, zorlayıcı hayat deneyimleri yaşayan pek çok çocuk, ergen ve yetişkinlere özel terapi hizmetleri sundum. P
sikoloji lisans eğitimime devam ederken 1 yıl süreyle Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen psikiyatrisi anabilim dalında stajyer psikolog olarak görev aldım. Meslek hayatıma mezuniyetimin ardından Ankara'da bulunan özel bir psikoloji merkezinde başladım. 2 yıl merkezde çalışmamın ardından kendi ofisimde danışan kabulüne başladım. Meslek hayatım boyunca bilişsel davranışçı terapi, oyun terapisi, kısa süreli çözüm odaklı terapi, sanat terapisi, attentioner (DEHB) terapi eğitimi, filial terapi başta olmak üzere pek çok eğitime katıldım ve aktif olarak uygulamaktayım. Meslekte faaliyet gösterirken  Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans programına başladım.  Kendi ofisimde görüşmelerime devam etmekteyim.
 

Danışanlarımın iyi oluş hali önceliğim olup; yaşadıkları tüm zorluklarda onlara yardımcı olmak için elimden geleni bilimin ışığında ilk günden itibaren gösteriyorum. Daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Niteliklerim

Beni Diğerlerinden Ayıran Ne?

2015-2020

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi - Lisans Psikoloji 

2023- Eğitimim Devam Etmektedir.

Üsküdar Üniversitesi
Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans

bottom of page